Home Teams Trainingstijden Stand Historie  
 

  Laatste nieuws

18 Apr 2014 Oudega/ H.J.S.C. C1 – S.D.S. C1
18 Apr 2014 POIESZ JEUGDSPONSORACTIE 2014
15 Apr 2014 Twee treffers Raap helpen HJSC langs Sleat
15 Apr 2014 Schoolvoetbal 2014(+ update).
15 Apr 2014 C.V.V.O. 5 - H.J.S.C. 3
13 Apr 2014 Nijland F1 - Oudega/ H.J.S.C. F3(Jesse Cnossen).
13 Apr 2014 PUPIL VAN DE WEEK: MATTHIJS BROUWER.
12 Apr 2014 Oudega/ H.J.S.C. F2 tegen ONS F2 Sneek(Bjerno Veenbrink).
09 Apr 2014 HJSC opnieuw met 4-1 te sterk voor Oudega
09 Apr 2014 Scharnegoutum ’70 3 - H.J.S.C. 3
06 Apr 2014 Oudega/H.J.S.C. C1 – Nieuweschoot C1
05 Apr 2014 Pupil van de week: Douwe Abma.
05 Apr 2014 T.O.P.’63 F2 - Oudega/ H.J.S.C. F3(Heit Niek de Jager).
03 Apr 2014 H.J.S.C. 3 - HEEG 3
27 Mar 2014 HJSC kansloos in off-day tegen Espel

Bekijk al het nieuws

 
 

5e klasse A - 2013/2014

#   Team Wed  Pt
1 Willemsoord 20      48
2 LVV Friesland    20 41
3 Scharnegoutum'70   20 41
4 Woudsend       20 39
5 HJSC      20 32
6 Espel       20 30
7 Sleat 20 28
8 Blokzijl 20 27
9 Creil 20 21
10 Oudega 20 19
11 Hielpen 20 16
12 Steenwijk 20 6

Bijgewerkt t/m 12 april
www.voetbalnoord.nl

 

 

 

 

 


Uitslagen
 

Competitie 19 april 2014.

H.J.S.C. 1 – Scharnegoutum ’70 1
Scharnegoutum/Nijland A1 – OudegaHJSC A1
OudegaHJSC C2 - SDS C1(17/ 4) 1-1
OudegaHJSC D1 – Heeg D1 (O)
Robur/Harlingen D2 – OudegaHJSC D2
Robur/Harlingen MD1 – OudegaHJSC MD1
OudegaHJSC E2 – Workum E3 (H) 4-4
OudegaHJSC E3 – IJVC E2 (O) 2-4
OudegaHJSC F1 - LSC 1890 F4 (O)
Oeverzwaluwen F1– OudegaHJSC F2 5-2
OudegaHJSC F3 – Heeg F3 (H) 3-3
OudegaHJSC F4 – Scharnegoutum F4 (O)

 

 

 

 

 

 
Agenda
  Oud papier 10 mei 2014
       
 
 
 
Hoofdsponsor v.v. H.J.S.C.

Scorebordmeter Hoogeterp & De Boer
 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

______
ZATERDAG 19 APRIL 2014

14.30: H.J.S.C. 1 – Scharnegoutum ’70 1
*Balsponsor: Supporters v.v. H.J.S.C.
*Pupil van de week: ?
16.15: Bolsward 3 – H.J.S.C 2 uitgesteld
12.15: De Wβlde 3 – H.J.S.C 3 ( Hommerts ) uitgesteld
11.00: Scharnegoutum/Nijland A1 – OudegaHJSC A1
10.45: NOK C1 – OudegaHJSC C2 uitgesteld
11.15: OudegaHJSC D1 – Heeg D1 (O)
10.00: Robur/Harlingen D2 – OudegaHJSC D2
12.15: Robur/Harlingen MD1 – OudegaHJSC MD1
09.00: OudegaHJSC E2 – Workum E3 (H)
10.00: OudegaHJSC E3 – IJVC E2 (O)
09.00: OudegaHJSC F1 - LSC 1890 F4 (O)
09.00: Oeverzwaluwen F1– OudegaHJSC F2
09.00: OudegaHJSC F3 – Heeg F3 (H)
09.00: OudegaHJSC F4 – Scharnegoutum F4 (O)
_____


_______________
 
© 2009 - v.v.H.J.S.C | design by WHG Design